contact_form_maker - en to el translation catalogue (488 entries)

en: Item Succesfully Saved.
el: Στοιχείο Succesfully Αποθηκευμένες.

en: Error. Please install plugin again.
el: Σφάλμα. Παρακαλώ εγκαταστήστε plugin πάλι.

en: Item Succesfully Deleted.
el: Είδη Succesfully διαγραφεί.

en: You must select at least one item.
el: Πρέπει να επιλέξετε τουλάχιστον ένα στοιχείο.

en: Add Conatct Form Builder widget.
el: Φόρμα Επικοινωνίας Builder

en: Alabama
el: Αλαμπάμα

en: Alaska
el: Αλάσκα

en: Arizona
el: Αριζόνα

en: Arkansas
el: Αρκάνσας

en: California
el: Καλιφόρνια

en: Colorado
el: Κολοράντο

en: Connecticut
el: Κονέκτικατ

en: Florida
el: Φλόριντα

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Hawaii
el: Χαβάη

en: Idaho
el: Αϊντάχο

en: Illinois
el: Ιλινόις

en: Indiana
el: Ιντιάνα

en: Iowa
el: Αϊόβα

en: Kansas
el: Κάνσας

en: Kentucky
el: Κεντάκι

en: Louisiana
el: Λουιζιάνα

en: Maine
el: Μέιν

en: Maryland
el: Μέριλαντ

en: Massachusetts
el: Μασαχουσέτη

en: Michigan
el: Μίσιγκαν

en: Minnesota
el: Μινεσότα

en: Mississippi
el: Μισισιπής

en: Missouri
el: Μιζούρι

en: Montana
el: Μοντάνα

en: Nebraska
el: Νεμπράσκα

en: Nevada
el: Νεβάδα

en: New Mexico
el: Νέο Μεξικό

en: New York
el: Νέα Υόρκη

en: North Carolina
el: Βόρεια Καρολίνα

en: North Dakota
el: Βόρεια Ντακότα

en: Ohio
el: Οχάιο

en: Oklahoma
el: Οκλαχόμα

en: Oregon
el: Όρεγκον

en: Pennsylvania
el: Πενσυλβάνια

en: Rhode Island
el: Ρόουντ Άιλαντ

en: South Carolina
el: Νότια Καρολίνα

en: South Dakota
el: Νότια Ντακότα

en: Tennessee
el: Τενεσί

en: Texas
el: Τέξας

en: Utah
el: Γιούτα

en: Vermont
el: Βερμόντ

en: Virginia
el: Βιργινία

en: Washington
el: Ουάσινγκτον

en: West Virginia
el: Δυτική Βιρτζίνια

en: Wisconsin
el: Ουισκόνσιν

en: Wyoming
el: Ουαϊόμινγκ

en: Afghanistan
el: Αφγανιστάν

en: Albania
el: Αλβανία

en: Algeria
el: Αλγερία

en: Andorra
el: Ανδόρα

en: Angola
el: Αγκόλα

en: Antigua and Barbuda
el: Αντίγκουα και Μπαρμπούντα

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Armenia
el: Αρμενία

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Austria
el: Αυστρία

en: Azerbaijan
el: Αζερμπαϊτζάν

en: Bahamas
el: Μπαχάμες

en: Bahrain
el: Μπαχρέιν

en: Bangladesh
el: Μπαγκλαντές

en: Barbados
el: Μπαρμπάντος

en: Belarus
el: Λευκορωσία

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Belize
el: Μπελίζ

en: Benin
el: Μπενίν

en: Bhutan
el: Μπουτάν

en: Bolivia
el: Βολιβία

en: Bosnia and Herzegovina
el: Βοσνία και Ερζεγοβίνη

en: Botswana
el: Μποτσουάνα

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Brunei
el: Μπρουνέι

en: Bulgaria
el: Βουλγαρία

en: Burkina Faso
el: Μπουρκίνα Φάσο

en: Burundi
el: Μπουρούντι

en: Cambodia
el: Καμπότζη

en: Cameroon
el: Καμερούν

en: Canada
el: Καναδάς

en: Cape Verde
el: Πράσινο Ακρωτήριο

en: Central African Republic
el: Κεντροαφρικανική Δημοκρατία

en: Chad
el: Τσαντ

en: Chile
el: Χιλή

en: China
el: Κίνα

en: Comoros
el: Κομόρες

en: Congo (Brazzaville)
el: Κονγκό (Μπραζαβίλ)

en: Congo
el: Κογκό

en: Costa Rica
el: Κόστα Ρίκα

en: Cote d\'Ivoire
el: Cote d 'Ελεφαντοστού

en: Croatia
el: Κροατία

en: Cuba
el: Κούβα

en: Cyprus
el: Κύπρος

en: Czech Republic
el: Τσεχική Δημοκρατία

en: Denmark
el: Δανία

en: Djibouti
el: Τζιμπουτί

en: Dominica
el: Ντομίνικα

en: Dominican Republic
el: Δομινικανή Δημοκρατία

en: East Timor (Timor Timur)
el: Ανατολικό Τιμόρ (Τιμόρ Τιμούρ)

en: Ecuador
el: Εκουαδόρ

en: Egypt
el: Αίγυπτος

en: El Salvador
el: Ελ Σαλβαδόρ

en: Equatorial Guinea
el: Ισημερινή Γουινέα

en: Eritrea
el: Ερυθραία

en: Estonia
el: Εσθονία

en: Ethiopia
el: Αιθιοπία

en: Fiji
el: Φίτζι

en: Finland
el: Φινλανδία

en: France
el: Γαλλία

en: Gabon
el: Γκαμπόν

en: Gambia, The
el: Γκάμπια

en: Germany
el: Γερμανία

en: Ghana
el: Γκάνα

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Grenada
el: Γρενάδα

en: Guatemala
el: Γουατεμάλα

en: Guinea
el: Γουινέα

en: Guinea-Bissau
el: Γουινέα-Μπισάου

en: Guyana
el: Γουιάνα

en: Haiti
el: Αϊτή

en: Honduras
el: Ονδούρα

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: Iceland
el: Ισλανδία

en: India
el: Ινδία

en: Indonesia
el: Ινδονησία

en: Iran
el: Ιράν

en: Iraq
el: Ιράκ

en: Ireland
el: Ιρλανδία

en: Israel
el: Ισραήλ

en: Italy
el: Ιταλία

en: Jamaica
el: Ιαμαϊκή

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Jordan
el: Ιορδανία

en: Kazakhstan
el: Καζακστάν

en: Kenya
el: Κένυα

en: Kiribati
el: Κιριμπάτι

en: Korea, North
el: Βόρεια Κορέα

en: Korea, South
el: Κορέα, Νότια

en: Kuwait
el: Κουβέιτ

en: Kyrgyzstan
el: Κιργιστάν

en: Laos
el: Λάος

en: Latvia
el: Λετονία

en: Lebanon
el: Λίβανος

en: Lesotho
el: Λεσότο

en: Liberia
el: Λιβερία

en: Libya
el: Λιβύη

en: Liechtenstein
el: Λιχτενστάιν

en: Lithuania
el: Λιθουανία

en: Luxembourg
el: Λουξεμβούργο

en: Macedonia
el: Μακεδονίας

en: Madagascar
el: Μαδαγασκάρη

en: Malawi
el: Μαλάουι

en: Malaysia
el: Μαλαισία

en: Maldives
el: Μαλδίβες

en: Mali
el: Μάλι

en: Malta
el: Μάλτα

en: Marshall Islands
el: νησιά Μάρσαλ

en: Mauritania
el: Μαυριτανία

en: Mauritius
el: Μαυρίκιος

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Micronesia
el: Μικρονησία

en: Moldova
el: Μολδαβία

en: Monaco
el: Μονακό

en: Mongolia
el: Μογγολία

en: Morocco
el: Μαρόκο

en: Mozambique
el: Μοζαμβίκη

en: Myanmar
el: Μιανμάρ

en: Namibia
el: Ναμίμπια

en: Nauru
el: Ναουρού

en: Nepa
el: Ν.Ε.Π.Α.

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: New Zealand
el: νέα Ζηλανδία

en: Nicaragua
el: Νικαράγουα

en: Niger
el: Νίγηρας

en: Nigeria
el: Νιγηρία

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Oman
el: Ομάν

en: Pakistan
el: Πακιστάν

en: Palau
el: Παλάου

en: Panama
el: Παναμάς

en: Papua New Guinea
el: Παπούα Νέα Γουινέα

en: Paraguay
el: Παραγουάη

en: Peru
el: Περού

en: Philippines
el: Φιλιππίνες

en: Poland
el: Πολωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Qatar
el: Κατάρ

en: Romania
el: Ρουμανία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Rwanda
el: Ρουάντα

en: Saint Kitts and Nevis
el: Άγιος Χριστόφορος και Νέβις

en: Saint Lucia
el: Αγία Λουκία

en: Saint Vincent
el: Άγιος Βικέντιος

en: Samoa
el: Σαμόα

en: San Marino
el: Σαν Μαρίνο

en: Sao Tome and Principe
el: Σάο Τομέ και Πρίνσιπε

en: Saudi Arabia
el: Σαουδική Αραβία

en: Senegal
el: Σενεγάλη

en: Serbia and Montenegro
el: Σερβία και Μαυροβούνιο

en: Seychelles
el: Σεϋχέλλες

en: Sierra Leone
el: Σιέρα Λεόνε

en: Singapore
el: Σιγκαπούρη

en: Slovakia
el: Σλοβακία

en: Slovenia
el: Σλοβενία

en: Solomon Islands
el: Νησιά Σολομώντα

en: Somalia
el: Σομαλία

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sri Lanka
el: Σρι Λάνκα

en: Sudan
el: Σουδάν

en: Suriname
el: Σουρινάμ

en: Swaziland
el: Σουαζιλάνδη

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: Syria
el: Συρία

en: Taiwan
el: Ταϊβάν

en: Tajikistan
el: Τατζικιστάν

en: Tanzania
el: Τανζανία

en: Thailand
el: Ταϊλάνδη

en: Togo
el: Να Πάω

en: Tonga
el: Τόνγκα

en: Trinidad and Tobago
el: Τρινιντάντ και Τομπάγκο

en: Tunisia
el: Τυνησία

en: Turkey
el: Τουρκία

en: Turkmenistan
el: Τουρκμενιστάν

en: Tuvalu
el: Τουβαλού

en: Uganda
el: Ουγκάντα

en: Ukraine
el: Ουκρανία

en: United Arab Emirates
el: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες

en: Uruguay
el: Ουρουγουάη

en: Uzbekistan
el: Ουζμπεκιστάν

en: Vanuatu
el: Βανουάτου

en: Vatican City
el: Πόλη του Βατικανού

en: Venezuela
el: Βενεζουέλα

en: Vietnam
el: Βιετνάμ

en: Yemen
el: Υεμένη

en: Zambia
el: Ζάμπια

en: Move the field to the left
el: Μετακινήστε το στην αριστερή

en: Move the field up
el: Μετακινήστε το πεδίο επάνω

en: Move the field down
el: Μετακινήστε το πεδίο κάτω

en: Move the field to the right
el: Μετακινήστε το πεδίο προς τα δεξιά

en: Edit the field
el: Επεξεργαστείτε το πεδίο

en: Disable the field
el: Απενεργοποιήστε το πεδίο

en: section break
el: διάλειμμα

en: custom
el: έθιμο

en: Street Address Line 2
el: Οδός Διεύθυνση 2

en: City
el: Πόλη

en: State / Province / Region
el: Πολιτεία / Επαρχία / Περιφέρεια

en: Postal / Zip Code
el: Ταχυδρομική / Τ.Κ.

en: Country
el: Χώρα

en: Yes
el: Ναί

en: No
el: Όχι

en: This section allows you to block IPs.
el: Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να μπλοκάρει διευθύνσεις IP.

en: Read More in User Manual
el: Διαβάστε περισσότερα στο εγχειρίδιο χρήσης

en: Blocked IPs
el: Αποκλεισμένες IPs

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Do you want to unblock selected IPs?
el: Θέλετε να καταργήσετε τον αποκλεισμό επιλεγμένων IPs;

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Add IP
el: Προσθέστε IP

en: Select a Form
el: Επιλέξτε ένα Έντυπο

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Theme title
el: Τίτλος θέματος

en: CountryCode
el: Κωδικός χώρας

en: Timezone
el: Ζώνη Ώρας

en: Latitude
el: Γεωγραφικό πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό μήκος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This section allows you to edit forms
el: Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να επεξεργαστείτε φόρμες

en: There is no possibility of adding new form fields, whereas you can edit, enable/disable the current fields included in each form
el: Δεν υπάρχει η δυνατότητα προσθήκης νέων πεδίων φόρμας, ενώ μπορείτε να επεξεργαστείτε, να ενεργοποιήσετε / απενεργοποιήσετε τα σημερινά πεδία που περιλαμβάνονται σε κάθε μορφή

en: Title
el: Τίτλος

en: Email to send submissions to
el: Email για να στείλετε υποβολές για να

en: Shortcode
el: Σύντομος

en: function
el: λειτουργία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Delete selected items
el: Παρακαλώ επιλέξτε το πεδίο

en: Do you want to delete selected items?
el: Θέλετε να διαγράψετε τα επιλεγμένα στοιχεία;

en: Form Preview
el: Φόρμα Προεπισκόπηση

en: Edit form
el: Επεξεργασία φόρμας

en: Create new form
el: Δημιουργία νέας φόρμας

en: Please wait while page loading
el: Παρακαλώ περιμένετε ενώ φόρτωσης της σελίδας

en: This section allows you to enable/disable fields in your form
el: Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να ενεργοποιήσετε / απενεργοποιήσετε τα πεδία στη φόρμα σας

en: Form Options
el: Επιλογές μορφή

en: Form Layout
el: Διάταξη Φόρμα

en: Save as Copy
el: Αποθήκευση ως Αντιγραφή

en: Form title
el: Τίτλος μορφή

en: add
el: προσθέστε

en: cancel
el: ακυρώσει

en: Enable Drag & Drop
el: Ενεργοποίηση drag & drop

en: You can use drag and drop to move the fields up/down for the change of the order and left/right for creating columns within the form.
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το drag and drop για να μετακινήσετε τα πεδία πάνω / κάτω για την αλλαγή της παραγγελίας και αριστερά / δεξιά για τη δημιουργία στηλών μέσα στη φόρμα.

en: Form
el: Μορφή

en: Saving
el: Οικονομία

en:  form options
el:  Επιλογές μορφή

en: This section allows you to edit form options
el: Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να επεξεργαστείτε τις επιλογές μορφή

en: General Options
el: Γενικές επιλογές

en: Email Options
el: Επιλογές ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Actions after Submission
el: Ενέργειες μετά την υποβολή

en: Published
el: Δημοσιεύθηκε

en: Save data(to database)
el: Αποθήκευση δεδομένων (με βάση)

en: Theme
el: Θέμα

en: Edit CSS
el: Επεξεργασία CSS

en: Required fields mark
el: Τα υποχρεωτικά πεδία σηματοδοτήσει

en: Send E-mail
el: Να στείλετε e-mail

en: Mailer
el: Μέιλερ

en: Email to Administrator
el: Αποστολή email σε Διαχειριστή

en: Add more emails
el: Προσθήκη περισσότερων μηνυμάτων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Delete Email
el: Διαγραφή Email

en: Email From
el: Email Από

en: From Name
el: Από Όνομα

en: Reply to
el: Απάντηση σε

en: if different from 'Email From'
el: αν είναι διαφορετική από την «e-mail από '

en: Other
el: Άλλος

en: Subject
el: Θέμα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom Text in Email For Administrator
el: Προσαρμοσμένο κείμενο στο e-mail για την Administrator

en: All fields list
el: Όλα τα πεδία λίστας

en: Email to User
el: Αποστολή email σε χρήστη

en: Send to
el: Στελνω σε

en: There is no email field
el: Δεν υπάρχει πεδίο e-mail

en: Custom Text in Email For User
el: Προσαρμοσμένο κείμενο σε Email για το χρήστη

en: Actions after submission
el: Ενέργειες μετά την υποβολή

en: Action type
el: Τύπος Δράσης

en: Stay on Form
el: Μείνετε σε φόρμα

en: Post
el: Θέση

en: Page
el: Σελίδα

en: Custom Text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Select Post
el: Επιλέξτε Δημοσίευση

en: Select Page
el: Επιλέξτε Σελίδα

en: Uncheck the Auto-Generate Layout box.
el: Καταργήστε την επιλογή Αυτόματη Δημιουργία πλαίσιο Διάταξη.

en: Description
el: Περιγραφή

en: To customize the layout of the form fields uncheck the Auto-Generate Layout box and edit the HTML
el: Για να προσαρμόσετε τη διάταξη των πεδίων της φόρμας καταργήστε το πλαίσιο διάταξης Auto-Δημιουργία και επεξεργασία του HTML

en: You can change positioning, add in-line styles and etc. Click on the provided buttons to add the corresponding field
el: Μπορείτε να αλλάξετε την τοποθέτηση, προσθέστε in-line στυλ και το κ.λπ. Κάντε κλικ στις παρέχονται κουμπιά για να προσθέσετε το αντίστοιχο πεδίο

en: This will add the following line
el: Αυτό θα προσθέσει την ακόλουθη γραμμή

en: where
el: όπου

en: is used to set a row
el: χρησιμοποιείται για να ορίσετε μια σειρά

en: To return to the default settings you should check Auto-Generate Layout box
el: Για να επιστρέψετε στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις θα πρέπει να ελέγξετε Auto-Δημιουργία πλαίσιο Διάταξη

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Make sure not to publish the same field twice. This will cause malfunctioning of the form
el: Φροντίστε να μην δημοσιεύσει το ίδιο πεδίο δυο φορές. Αυτό θα προκαλέσει την δυσλειτουργία του εντύπου

en: Auto Generate Layout
el: Αυτόματη Δημιουργία διάταξης

en: Apply Source Formatting
el: Εφαρμογή μορφοποίησης προέλευσης

en: ctrl-enter
el: ctrl-εισάγετε

en: Select Columns
el: Επιλέξτε Στήλες

en: All
el: Όλα

en: Done
el: Ολοκληρώθηκε

en: This section allows you to view form submissions
el: Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να δείτε υποβολές μορφή

en: Entries
el: Καταχωρήσεις

en: Views
el: Απόψεις

en: Conversion Rate
el: Τιμή Μετατροπής

en: Export to
el: Εξαγωγή σε

en: Search by fields
el: Αναζήτηση με πεδία

en: Go
el: Πηγαίνω

en: Unblock IP
el: Απεμπλοκή IP

en: Submitter's IP
el: IP Submitter του

en: From
el: από

en: Show submitter information
el: Εμφάνιση πληροφοριών που υπέβαλε

en: Statistics
el: Στατιστική

en: Select a Field
el: Επιλέξτε ένα πεδίο

en: Select a Date
el: Επιλέξτε μια ημερομηνία

en: Show
el: Σόου

en: Choices
el: Επιλογές

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Count
el: Υπολογίζω

en: Unanswered
el: Αναπάντητα

en: Total
el: Σύνολο

en: This section allows you to edit form themes
el: Αυτό το τμήμα σας επιτρέπει να επεξεργαστείτε θέματα μορφή

en: Themes
el: Θέματα

en: Add new
el: Προσθήκη νέου

en: Default
el: Αθέτηση

en: Uninstall Contact Form Builder
el: Καταργήστε την εγκατάσταση Φόρμα Επικοινωνίας Builder

en: Deactivating Contact Form Builder plugin does not remove any data that may have been created, such as the Forms and the Submissions. To completely remove this plugin, you can uninstall it here
el: Απενεργοποίηση Φόρμα Επικοινωνίας Builder plugin δεν καταργήσει όλα τα δεδομένα που μπορεί να έχουν δημιουργηθεί, όπως και τα έντυπα και τις υποβολές. Για να καταργήσετε εντελώς αυτό το plugin, μπορείτε να το απεγκαταστήσετε εδώ

en: WARNING
el: ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first
el: Μόλις απεγκαταστήσει, αυτό δεν μπορεί να αναιρεθεί. Θα πρέπει να χρησιμοποιείτε μια βάση δεδομένων αντιγράφων ασφαλείας plugin του WordPress για να δημιουργήσετε αντίγραφα ασφαλείας όλων των δεδομένων πρώτη

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED
el: Το ακόλουθο WordPress Επιλογές / τραπέζια θα διαγραφούν

en: Database Tables
el: Οι πίνακες της βάσης δεδομένων

en: Do you really want to uninstall Conatct Form Builder
el: Θέλετε πραγματικά να απεγκαταστήσετε Conatct Δόμηση Έντυπο

en: You are About to Uninstall Contact Form Builder from WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.
el: Είστε έτοιμοι να απεγκαταστήσετε Φόρμα Επικοινωνίας Builder από WordPress. \ NΗ ενέργεια αυτή δεν είναι αναστρέψιμη.

en: The following Database Tables succesfully deleted
el: Οι παρακάτω Πίνακες Database επιτυχώς διαγράφεται

en: Uninstall Conact Form Builder
el: Καταργήστε την εγκατάσταση conact Δόμηση Έντυπο

en: Click Here
el: Κανε Κλικ Εδώ

en: To Finish the Uninstallation and Contact Form Builder will be Deactivated Automatically
el: Για να ολοκληρωθεί η απεγκατάσταση και Επικοινωνία Builder θα απενεργοποιείται αυτόματα

en: Select a form
el: Επιλέξτε μια φόρμα

en: Manager
el: Διευθυντής

en: Submissions
el: Υποβολές

en: Featured Plugins
el: Προτεινόμενα Πρόσθετα

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Only letters, numbers, hyphens and underscores are allowed.
el: Μόνο γράμματα, αριθμούς, παύλες και τις κάτω παύλες επιτρέπεται.

en: The name of the attribute is required.
el: Το όνομα του χαρακτηριστικού απαιτείται.

en: Sorry, you cannot add a style attribute here. Use "Class name" instead.
el: Λυπούμαστε, δεν μπορείτε να προσθέσετε ένα χαρακτηριστικό στυλ εδώ. Χρησιμοποιήστε "όνομα Κατηγορίας " αντ 'αυτού.

en: The name of the attribute cannot be a number.
el: Το όνομα της παραμέτρου δεν μπορεί να είναι ένας αριθμός.

en: The name of the attribute cannot contain a space.
el: Το όνομα του χαρακτηριστικού δεν πρέπει να περιέχουν ένα χώρο.

en: Sorry, the labels must be unique.
el: Δυστυχώς, οι ετικέτες πρέπει να είναι μοναδικό.

en: The field label is required.
el: Η ετικέτα πεδίο είναι υποχρεωτικό.

en: Please select an element to add.
el: Επιλέξτε ένα στοιχείο για να προσθέσετε.

en: Cote d'Ivoire
el: Ακτή Ελεφαντοστού

en: Zimbabwe
el: Ζιμπάμπουε

en: District Of Columbia
el: Περιφέρεια της Κολούμπια

en: Enable field
el: Ενεργοποίηση πεδίο

en: Submit button label
el: Υποβολή ημερομηνία

en: Submit function
el: Υποβολή ημερομηνία

en: Reset button label
el: Επαναφορά ετικέτα του κουμπιού

en: Display Reset button
el: Οθόνη Κουμπί επαναφοράς

en: Reset function
el: Επαναφορά λειτουργία

en: Class name
el: Όνομα της κλάσης

en: Additional Attributes
el: Πρόσθετα Χαρακτηριστικά

en: Name
el: Όνομα

en: Value
el: Τιμή

en: Field label
el: Ετικέτα Πεδίο

en: Field label size(px)
el: Μέγεθος ετικέτας πεδίο (px)

en: Field label position
el: Θέση ετικέτας πεδίο

en: Required
el: Απαραίτητα

en: Field size(px)
el: Μέγεθος πεδίου (px)

en: Value if empty
el: Αξία και αν είναι άδειο

en: Allow only unique values
el: Επιτρέψτε μόνο μοναδικές τιμές

en: Deactive Class name
el: Ανενεργή όνομα της κλάσης

en: Active Class name
el: Ενεργά όνομα Class

en: Name Format
el: Όνομα Format

en: Overall size(px)
el: Συνολικό μέγεθος (px)

en: Disable field(s)
el: Απενεργοποίηση πεδίο (-α)

en: Use list for US states
el: Λίστα για αμερικανικές πολιτείες Χρήση

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Το ιδιωτικό κλειδί

en: Recaptcha Theme
el: ReCAPTCHA Θέμα

en: Red
el: Κόκκινος

en: White
el: Λευκό

en: Clean
el: Καθαρός

en: Recaptcha doesn't display in back end
el: ReCAPTCHA δεν θα εμφανιστεί στο πίσω άκρο

en: Captcha size
el: Captcha μέγεθος

en: Relative Position
el: Σχετική Θέση

en: Rows/Columns
el: Προσθήκη / Αφαίρεση στηλών

en: Randomize in frontend
el: Τυχαιοποίηση στο frontend

en: Allow other
el: Επιτρέπουν σε άλλους

en: Options
el: Επιλογές

en: IMPORTANT! Check the "Empty value" checkbox only if you want the option to be considered as empty.
el: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Ελέγξτε το "κενή τιμή " κουτάκι μόνο αν θέλετε η επιλογή να θεωρούνται ως άδειες.

en: Option name
el: Το όνομά Επιλογή

en: Price
el: Τιμή

en: Empty value
el: Κενή τιμή

en: Drag the marker to change marker position.
el: Σύρετε το δείκτη για να αλλάξετε τη θέση δείκτη.

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Map size
el: Μέγεθος Χάρτης

en: Marker Info
el: Marker Πληροφορίες

en: Address
el: Οδός

en: Enable the field
el: Ενεργοποιήστε το πεδίο

en: Dublicate the field
el: Dublicate το πεδίο

en: Left
el: Αριστερά

en: Top
el: να

en: Use the field to allow the user to choose whether to receive a copy of the submitted form or not. Do not forget to fill in User Email section in Email Options in advance.
el: Χρησιμοποιήστε το πεδίο για να επιτρέψει στο χρήστη να επιλέξει αν θα λάβει ένα αντίγραφο της υποβληθείσας ή όχι. Μην ξεχάσετε να συμπληρώσετε στο χρήστη ενότητα Email σε επιλογών email εκ των προτέρων.

en: The labels of the fields are editable. Please, click the label to edit.
el: Οι ετικέτες των πεδίων είναι επεξεργάσιμο. Παρακαλώ, κάντε κλικ στην ετικέτα για να επεξεργαστείτε.

en: Normal
el: Κανονικός

en: Extended
el: Επέκταση

en: Use US states
el: Χρησιμοποιήστε πολιτείες των ΗΠΑ

en: Vertical
el: Κατακόρυφος

en: Horizontal
el: Οριζόντιος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: This is not a valid email address.
el: Αυτό δεν είναι μια έγκυρη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Items Succesfully Saved.
el: Στοιχείο Succesfully Αποθηκευμένες.

en: Save IP
el: Αποθήκευση IP

en: * field is required.
el: το πεδίο είναι υποχρεωτικό.

en: The theme must have a title.
el: Το θέμα πρέπει να έχει έναν τίτλο.

en: You can't delete default theme
el: Δεν μπορείτε να διαγράψετε προεπιλεγμένο θέμα

en: Items Succesfully Deleted.
el: Είδη Succesfully διαγραφεί.

en: The item is successfully set as default.
el: Το στοιχείο έχει ρυθμιστεί με επιτυχία ως προεπιλογή.

en: Options Succesfully Saved.
el: Επιλογές Succesfully Αποθηκευμένες.

en: Search
el: Έρευνα

en: item
el: είδος

en: items
el: αντικειμένων

en: Go to the first page
el: Πήγαινε στην πρώτη σελίδα

en: Go to the previous page
el: Μετάβαση στην προηγούμενη σελίδα

en: Go to the page
el: Μετάβαση στη σελίδα

en: of
el: του

en: Go to the next page
el: Μετάβαση στην επόμενη σελίδα

en: Go to the last page
el: Πηγαίνετε στην τελευταία σελίδα

en: Error, incorrect Security code.
el: Σφάλματος, λανθασμένα τον κωδικό ασφαλείας.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
el: Ip σας είναι στη μαύρη λίστα. Παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή της ιστοσελίδας.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
el: Αυτό το πεδίο %s απαιτεί μια μοναδική εγγραφή και αυτή η τιμή έχει ήδη υποβληθεί.

en: Nothing was submitted.
el: Τίποτα δεν υποβλήθηκε.

en: Your form was successfully submitted.
el: Φόρμα σας υποβλήθηκε με επιτυχία.

en: Error, email was not sent.
el: Σφάλμα, e-mail δεν σταλεί.

en: field is required.
el: το πεδίο είναι υποχρεωτικό.
