Tempera 0.9 - en to cs_CZ translation catalogue (521 entries)

en: Not Found
cs_CZ: Nenalezeno

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
cs_CZ: Omlouváme se, ale stránka kterou hledáte tu není. Prosím zkuste vyhledávání nebo pokračujte na hlavní stranu.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
cs_CZ: Než budete moci nahrát soubor importu, budete muset opravit následující chybu:

en: Import Nirvana Theme Options
cs_CZ: Import vlastností šablony

en: Hi! This is where you import the  Nirvana settings.<i> Please remember that this is still an experimental feature.</i>
cs_CZ: Ahoj! To je místo, kde můžete importovat nastavení Nirvana. <i>Mějte na paměti, že je to stále ještě experimentální funkce.</i>

en: Just choose a file from your computer:
cs_CZ: Zvolte soubor na vašem počítači:

en: Maximum size: %s
cs_CZ: Maximální velikost:%s

en: And import!
cs_CZ: Zahájit import

en: Import Nirvana Theme Options
cs_CZ: Import vlastností šablony

en: Great! The options have been imported!
cs_CZ: Výborně! Nastavení bylo naimportováno!

en: Go back to the Nirvana options page and check them out!
cs_CZ: Přejděte zpět na stránku možnosti Nirvana a zkotrolujte je.

en: Oops, there's a small problem.
cs_CZ: Jejda tady je malý problém.

en: The uploaded file does not contain valid Nirvana options. Make sure the file is exported from the Nirvana Options page.
cs_CZ: Nahraný soubor neobsahuje platné Nirvana nastavení. Ujistěte se, že soubor je exportován ze stránky nastavení  Nirvana.

en: The uploaded file could not be read.
cs_CZ: Nahraný soubor nelze přečíst.

en: The uploaded file is not supported. Make sure the file was exported from the Nirvana page and that it is a text file.
cs_CZ: Nahraný soubor není podporován. Ujistěte se, že soubor byl exportován ze stránky Nirvana, a že je textový soubor.

en: Oops! The file is empty or there was no file. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
cs_CZ: Ale ne! Soubor je prázdný nebo soubor nenalezen. Možnou příčinou jsou zakázané uploady v php.ini nebo hodnota post_max_size v php.ini je menší než hodnota upload_max_filesize.

en: ERROR: You are not authorised to perform that operation
cs_CZ: ERROR: Nemáte oprávnění k provedení této operace

en: Are you sure you want to load a new color scheme? \nAll current saved settings under Text and Color Settings will be lost.
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete načíst nové barevné schéma? \nAll aktuální uložené nastavení v textu a nastavení barev budou ztracena.

en: Select one of the preset color schemes and press the Load button.<br> <b> CAUTION! </b> When loading a color scheme, the Nirvana theme settings under Text and Color Settings will be overriden. All other settings will remain intact.<br> <u>SUGGESTION:</u> It's always better to export your current theme settings before loading a color scheme.
cs_CZ: Vyberte jedno z barevnách schémat a kliněte na tlačítko Nahrát.<br> <b> UPOZORNĚNÍ! </b> Když nahrajete barevné schéma, Textové a Barevné nastavení Nirvana bude přepsáno. Ostatní Nirvana nastavení zůstane nezměněno.<br> <u>DOPORUČENÍ:</u> Před aktivováním nového barevného schématu proveďte export současné šablony.

en: Load Color Scheme
cs_CZ: Načíst barevné schéma

en: No news items.
cs_CZ: Žádné nové položky.

en: Posted on
cs_CZ: Publikováno dne

en: Read the full post
cs_CZ: Zobrazit celý článek

en: Nirvana Settings
cs_CZ: Nirvana nastavení

en: Nirvana Advanced Settings
cs_CZ: Rozšířené nastavení Nirvana

en: Layout Settings
cs_CZ: Uspořádání/vzhled

en: Header Settings
cs_CZ: Nastavení hlavičky

en: Presentation Page
cs_CZ: Prezentační stránka

en: Text Settings
cs_CZ: Nastavení textu

en: Color Settings
cs_CZ: Nastavení barev

en: Graphics Settings
cs_CZ: Nastavení grafiky

en: Post Information Settings
cs_CZ: Nastavení příspěvku

en: Post Excerpt Settings
cs_CZ: Nastavení výňatku příspěvku

en: Featured Image Settings
cs_CZ: Nastavení náhledových obrázků

en: Social Media Settings
cs_CZ: Všechna nastavení pro sociální média

en: Miscellaneous Settings
cs_CZ: Různá nastavení

en: Main Layout
cs_CZ: Hlavní rozvržení

en: Content / Sidebar Width
cs_CZ: Šířka hlavní/postranní panel

en: Duality
cs_CZ: Vzhled

en: Responsiveness
cs_CZ: Responzivní web

en: Enable Presentation Page
cs_CZ: Povolit stránku prezentace

en: Show Posts on Presentation Page
cs_CZ: Zobrazit příspěvky na Prezentační stránce

en: Slider Settings
cs_CZ: Nastavení slideru

en: Slides
cs_CZ: Slidery

en: Columns
cs_CZ: Sloupce

en: Text Areas
cs_CZ: Textové pole

en: Extras
cs_CZ: Extra

en: Header Height
cs_CZ: Výška hlavičky

en: Header Image
cs_CZ: Obrázek hlavičky

en: Site Header
cs_CZ: Hlavička webu

en: Custom Logo Upload
cs_CZ: Nahrání vlastního loga

en: Header Content Spacing
cs_CZ: Odsazení obsahu hlavičky

en: FavIcon Upload
cs_CZ: Nahrání vlastní ikony

en: Header Widget Width
cs_CZ: Šířka widgetu v hlavičce

en: General Font
cs_CZ: Obecné písmo

en: Post Title Font
cs_CZ: Písmo nadpisů v příspěvcích

en: Widget Title Font
cs_CZ: Písmo nadpisů ve widgetech

en: Widget Font
cs_CZ: Písmo ve widgetech

en: Site Title Font
cs_CZ: Písmo nadpisu webu

en: Main Menu Font
cs_CZ: Písmo hlavního menu

en: Headings Font
cs_CZ: Písmo nadpisů

en: Force Text Align
cs_CZ: Zarovnání textu

en: Paragraph spacing
cs_CZ: Mezery mezi odstavci

en: Paragraph Indent
cs_CZ: Odsazení odstavce

en: Headings Indent
cs_CZ: Nadpisy odsazení

en: Line Height
cs_CZ: Výška řádku

en: Word Spacing
cs_CZ: Mezery mezi slovy

en: Letter Spacing
cs_CZ: Mezery mezi písmeny

en: Uppercase Text
cs_CZ: Velká písmena v textu

en: Background Image
cs_CZ: Obrázek na pozadí

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Accents
cs_CZ: Akcent

en: Site Title
cs_CZ: Název webu

en: Main Menu
cs_CZ: Hlavní menu

en: Top Bar
cs_CZ: Horní panel

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Sidebar Widgets
cs_CZ: Widgety boční panel

en: Footer Widgets
cs_CZ: Widgety v patičce

en: Links
cs_CZ: Odkazy

en: Post metas
cs_CZ: Klíčová slova

en: Socials
cs_CZ: Sociální sítě

en: Caption type
cs_CZ: Typ titulku

en: Breadcrumbs
cs_CZ: Drobečková navigace

en: Pagination
cs_CZ: Stránkování

en: Menu Alignment
cs_CZ: Zarovnání menu

en: Search Bar Locations
cs_CZ: Lišta hledání umístění

en: Content Margins
cs_CZ: Obsah okraje

en: Post Images Border
cs_CZ: Rámeček obrázků v příspěvcích

en: Page Titles
cs_CZ: Titulky stránek

en: Category Titles
cs_CZ: Titulky kategorií

en: Hide Tables
cs_CZ: Skrýt Tabulky

en: Back to Top button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko “Zpět nahoru”

en: Meta Bar Position
cs_CZ: Pozice panel klíčových slov

en: Show on Blog Pages
cs_CZ: Zobrazit na blogu

en: Show on Single Pages
cs_CZ: Zobrazit na jednotlivých stránkách

en: Text Under Comments
cs_CZ: Text pod komentáři

en: Comments are closed text
cs_CZ: Komentáře jsou čistý text

en: Comments off
cs_CZ: Komentáře vypnuty

en: Home Page
cs_CZ: Úvodní strana

en: Sticky Posts
cs_CZ: Důležité příspěvky

en: Archive and Category Pages
cs_CZ: Archiv a stránky kategorií

en: Post Excerpt Length
cs_CZ: Délka výňatku příspěvku

en: Magazine Layout
cs_CZ: Časopisové uspořádání příspěvků

en: Excerpt suffix
cs_CZ: Přípona výňatku

en: Continue reading link text
cs_CZ: Text Pokračovat ve čtení

en: HTML tags in Excerpts
cs_CZ: Značky HTML ve výňatku příspěvku

en: Featured Images as POST Thumbnails
cs_CZ: Náhledové obrázky jako miniatury

en: Auto Select Images From Posts
cs_CZ: Auto vybíráním obrázků z příspěvků

en: Thumbnails Alignment
cs_CZ: Náhledy zarovnání

en: Thumbnails Size
cs_CZ: Náhledy velikost

en: Featured Images as HEADER Images
cs_CZ: Náhledové  obrázky jako obrázky hlavičky

en: Link nr. 1
cs_CZ: Odkaz č.1

en: Link nr. 2
cs_CZ: Odkaz č.2

en: Link nr. 3
cs_CZ: Odkaz č.3

en: Link nr. 4
cs_CZ: Text Pokračovat ve čtení

en: Link nr. 5
cs_CZ: Odkaz č.5

en: Socials display
cs_CZ: Zobrazit sociální ikony

en: Internet Explorer Compatibility Tag
cs_CZ: Internet Explorer kompatibilní štítek

en: Custom Footer Text
cs_CZ: Vlastní text zápatí

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: Custom JavaScript
cs_CZ: Vlastní JavaScript

en: Sorry, but you do not have sufficient permissions to access this page.
cs_CZ: Nemáte dostatečná práva na přístup k webu.

en: Nirvana settings updated successfully.
cs_CZ: Nastavení Nirvana úspěšně aktualizováno.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Reset to Defaults
cs_CZ: Obnovit výchozí nastavení

en: Import/Export Settings
cs_CZ: Nastavení importu/exportu

en: Export Theme options
cs_CZ: Export vlastností šablony

en: It's that easy: a mouse click away - the ability to export your Nirvana settings and save them on your computer. Feeling safer? You should!
cs_CZ: Je to snadné: jeden klik, exportovat nastavení Nirvana a uložit je na vašem počítači. Cítí se bezpečnější? Měli byste!

en: Import Theme options
cs_CZ: Import vlastností šablony

en: Without the import, the export would just be a fool's exercise. Make sure you have the exported file ready and see you after the mouse click.
cs_CZ: Bez importu, export by byl k ničemu. Ujistěte se, že máte připravený vyexportovaný soubor a potvrďte myší.

en: Nirvana Latest News
cs_CZ: Nirvana Novinky

en: Reset Nirvana Settings to Defaults?
cs_CZ: Obnovit Nirvana výchozí hodnoty?

en: or Google font
cs_CZ: nebo Google písmo

en: One column (no sidebars)
cs_CZ: Jeden sloupec (bez postranních panelů)

en: Two columns, sidebar on the right
cs_CZ: Dva sloupce, postranní panel na pravé straně

en: Two columns, sidebar on the left
cs_CZ: Dva sloupce, postranní panel na levé straně

en: Three columns, sidebars on the right
cs_CZ: Tři sloupce, postranní panel na pravé straně

en: Three columns, sidebars on the left
cs_CZ: Tři sloupce, postranní panel na levé straně

en: Three columns, one sidebar on each side
cs_CZ: Tří sloupce, postranní panely na obou stranách

en: Choose your layout. Possible options are: <br> No sidebar, a single sidebar on either left of right, two sidebars on either left or right and two sidebars on each side.<br>This can be overriden in pages by using Page Templates.
cs_CZ: Vyberte si rozvržení. Možnosti: <br > Žádný  panel, jeden postranní panel vlevo nebo v pravo, dva postranní panely nalevo, napravo nebo po obou stranách. <br> Toto nastavení můžete přepsat v nastavení rozvžení konkrétní stránky.

en: Content =
cs_CZ: Obsah =

en: Sidebar(s) =
cs_CZ: Boční panel(y) =

en: Total width =
cs_CZ: Celková šířka =

en: Select the width of your <b>content</b> and <b>sidebar(s)</b>. When using a 3 columns layout (with 2 sidebars) they will each have half the configured width.
cs_CZ: Vyberte šířku <b>vašeho</b> hlavního  a <b>postranního panelu (ů).</b> Při použití rozložení na 3 sloupce (2 postranní),  bude mít každý postranní panel polovinu nadefinované šířky.

en: Wide
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Boxed
cs_CZ: V rámečku

en: Select the layout format for your site.<br> <strong>Wide</strong> - full width layout. <br><strong>Boxed</strong> - fixed width layout.
cs_CZ: Vyberte formát rozložení pro vaše stránky. <br> <strong>Celá obrazovka -</strong> plná šířka. <br> <strong>V rámečku</strong> - s pevnou šířkou.

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Allow zoom
cs_CZ: Povolit zoom

en: Enable to make Nirvana fully responsive. The layout and general sizes of your blog will adjust depending on what device and what resolution it is viewed in.<br> Do not disable unless you have a good reason to.
cs_CZ: Povolit plně responzivní web. Rorložení a obsah se přizpůsobí zažízení na kterém je web prohlížen.<br> Nevypínejte, pokud pro to nemáte pádný důvod.

en: Select the header's height. After saving the settings go and upload your new header image. The header's minimum width should be
cs_CZ: Vyberte výšku hlavičky. Po uložení nastavení nahrjte nový obrázek. Minimální šířka obrázku hlavičky by měla být

en: Define header image
cs_CZ: Obrázek hlavičky

en: Center the header image horizontally
cs_CZ: Vycentrování obrázek hlavičky horizontálně

en: Force header image responsiveness.
cs_CZ: Přizpůsobit obrázek pro responzivní web.

en: By default the header has a minimum height set to accommodate the site title or custom logo. Enabling this option removes that minimum height and the header becomes fully responsive, scalling to any size.<br> Only enable this if you're <b>not</b> using a logo or site title and description in the header. Also make sure you have a header image uploaded.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení má hlavička nastavenou minimální výšku, aby se přizpůsobil názvu webu nebo vlastnímu logu. Povolením této možnosti odebere tuto minimální výšku a hlavička se stává zcela responzivní. <br> Povolte jen v <b>případě,</b> že nepoužíváte logo nebo název a popis webu v záhlaví. Také se ujistěte, že máte nahraný obrázek hlavičky.

en: Site Title and Description
cs_CZ: Název webu a popis

en: Custom Logo
cs_CZ: Vlastní logo

en: Clickable header image
cs_CZ: Odkaz na obrázku v hlavičce

en: Empty
cs_CZ: Prázdné

en: Choose what to display inside your header area.
cs_CZ: Vyberte si, co se zobrazí uvnitř vaší hlavičky.

en: Custom Logo upload. The logo will appear over the header image if you have used one.
cs_CZ: Nahrátí vlastního loga. Logo překryje obrázek v hlavičce, pokud ho používáte.

en: Select / Upload Image
cs_CZ: Vybrat / Nahrát obrázek

en: top
cs_CZ: nahoře

en: left
cs_CZ: vlevo

en: Select the top and left spacing for the header content. Use it to better position your site title and description or custom logo inside the header.
cs_CZ: Vyberte horní a levé odsazení obsahu v hlavičce. Použijte jej, pro lepší umístění názvu webu, popisu nebo loga v hlavičce.

en: Limitations: It has to be an image. It should be max 64x64 pixels in dimensions. Recommended file extensions .ico and .png. <br> <strong>Note that some browsers do not display the changed favicon instantly.</strong>
cs_CZ: Omezení: Musí to být obrázek. Měl by být maximálně 64x64 pixelů. Doporučené přípony souborů ICO a PNG. <br> <strong>Vemte v potaz, že některé prohlížeče nezobrazují změněnou favicon okamžitě.</strong>

en: Limit the header widget area max width as percentage of the entire header width.
cs_CZ: Nstavete šířku oblasti pro widgety v hlavičce jako procenta z celé šířce hlavičky.

en: Enable the presentation front-page. This will become your new home page. <br><br> 
    	     <em> If you have this option enabled and you can't see the presentation page, make sure that the option under WordPress Dashboard >> Settings >> Reading >> <strong>Front page displays</strong> is set to the default value <strong>Your Latest Posts</strong>.<br><br></em>
    		If you want another page to hold your latest blog posts, choose 'Blog Template (Posts Page)' from Page Templates while creating or editing that page.
cs_CZ: Povolit úvodní prezentační stránku. Bude nastavena jako vaše titulní stránka webu. <br><br> 
    	     <em> Pokud máte tuto volbu nastavenu, ale stále nevidíte prezentační stránku, překontrolujte v Nastavení >> Zobrazování >> <strong>Na úvodní stránce zobrazit</strong> zda je nastaveno na<strong> NEjnovější příspěvky</strong>.<br><br></em>
    		Pokud chcete, aby se nejnovější příspěvky zobrazovaly na jiné stránce, zvolte příslušnou šablonu pro danou stránku, když ji vytváříte nebo upravujete.

en: posts
cs_CZ: Příspěvky

en: Enable to display the latest posts on the presentation page, below the columns. Sticky posts are always displayed and not counted.
cs_CZ: Povolit zobrazování nejnovějších příspěvků na prezentační stránkce. Doporučené příspěvky jsou vždy zobrazeny a nezapočítávají se.

en: Slider Dimensions:
cs_CZ: Rozměry slideru:

en: width
cs_CZ: šířka

en: height
cs_CZ: výška

en: The dimensions of your slider. Make sure your images are of the same size.
cs_CZ: Rozměry vašeho slideru. Použijte obrázky stejné velikosti.

en: Animation:
cs_CZ: Animace:

en: Random
cs_CZ: Náhodný

en: SlideInRight
cs_CZ: Přijet zprava

en: SlideInLeft
cs_CZ: Přijet zleva

en: SliceDown
cs_CZ: Přijet zdola

en: SliceDownLeft
cs_CZ: Přijet zdola zleva

en: The transition effect of your slides.
cs_CZ: Přechodový efekt vašich snímků.

en: Animation Time:
cs_CZ: Délka animace:

en: milliseconds
cs_CZ: milisekundy

en: The time in which the transition animation will take place.
cs_CZ: Čas, jak dlouho bude probíhat přechod animace.

en: Pause Time:
cs_CZ: Délka pozastavení:

en: The time in which a slide will be still and visible.
cs_CZ: Čas, jak dlouho se bude slide zobrazovat.

en: Slider navigation:
cs_CZ: Navigace slideru:

en: Numbers
cs_CZ: Čísla

en: Bullets
cs_CZ: Puntíky

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Your slider navigation type. Shown under the slider.
cs_CZ: Typ navigace slideru. Zobrazuje se pod sliderem.

en: Slider arrows:
cs_CZ: Posuvník:

en: Always Visible
cs_CZ: Vždy viditelný

en: Visible on Hover
cs_CZ: Viditelný po najetí myší

en: Hidden
cs_CZ: Skrytý

en: The Left and Right arrows on your slider
cs_CZ: Posuvník doleva i doprava

en: Slider Border Width:
cs_CZ: Šířka ohraničení slideru:

en: The slider's border width. You can also edit its color from the Color Settings. Use a border width when your slider is smaller than the total site width.
cs_CZ: Šířka ohraničení slideru. Můžete nastavit barvu v nastavení barev. Nastavte šířku ohraničení pokud je Váš slider užší než celková šířka webu.

en: Slider Top/Bottom Margin:
cs_CZ: Horní/Spodní okraj slideru:

en: Add margins to the slider. By default this is set to 0 and you will want to increase this value when the slider is not full width.
cs_CZ: Přidat okraje ke slideru. Výchozí hodnota je 0. Nastavte větší hodnotu, pokud Váš slider není přes celou šířku webu.

en: Custom Slides
cs_CZ: Vlastní Snímky

en: Latest Posts
cs_CZ: Nejnovější příspěvky

en: Random Posts
cs_CZ: Náhodné příspěvky

en: Latest Posts from Category
cs_CZ: Poslední příspěvky z kategorie

en: Random Posts from Category
cs_CZ: Náhodné příspěvky z kategorie

en: Specific Posts
cs_CZ: Zvláštní příspěvky

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Only the slides with a defined image will become active and visible in the live slider.<br>When using slides from posts, make sure the selected posts have featured images.<br>Read the FAQs for more info.
cs_CZ: Viditelné a aktivní budou pouze snímky s definovaným obrázkem. <br> Pokud nastavujete snímky jako příspěvek, musíte mít nastaven náhledový obrázek. <br> Přečtěte si nejčastější dotazy pro více informací.

en: Latest posts will be loaded into the slider.
cs_CZ: Nejnovější příspěvky budou načteny do slideru.

en: Random posts will be loaded into the slider.
cs_CZ: Náhodné příspěvky budou načteny do slideru.

en: Latest posts from the category you choose will be loaded in the slider.
cs_CZ: Nejnovější příspěvky z vybrané kategorie budou načteny do slideru.

en: Random posts from the category you choose will be loaded into the slider.
cs_CZ: Náhodné příspěvky z vybrané kategorie budou načteny do slideru.

en: Only sticky posts will be loaded into the slider.
cs_CZ: Jen důležité příspěvky budou načteny do slideru.

en: List the post IDs you want to display (separated by a comma):
cs_CZ: Seznam ID článků, které chcete zobrazit (oddělené čárkou):

en: <br> Choose the category:
cs_CZ: <br> Vyberte kategorii:

en: Select Category
cs_CZ: Zvolte kategorii

en: Number of posts to show:
cs_CZ: Počet příspěvků k zobrazní:

en: Slide
cs_CZ: Snímek

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Title
cs_CZ: Název

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Read more text:
cs_CZ: Číst více - text

en: The linked text that appears at the bottom of each slide. Leave empty to hide the link.
cs_CZ: Text odkazu, který se zobrazuje na spodku kařdého snímku. Nechte prázdné, aby se link nerobrazoval.

en: Widget Columns
cs_CZ: Widget Sloupce

en: Only the columns with a defined image will become active and visible on the presentation page.<br>When using columns from posts, make sure the selected posts have featured images.<br>Read the FAQs for more info.
cs_CZ: Pouze sloupce s nadefinovaným obrázkem budou aktivní a viditelné na prezentační stránce.<br> Pokud používáte sloupce z příspěvků, musíte nastavit náhledový obrázek u vybraných příspěvků.<br> Přečtěte si nejčastější dotazy.

en: Latest posts will be loaded into the columns.
cs_CZ: Nejnovější příspěvky budou načteny do sloupců.

en: Random posts will be loaded into the columns.
cs_CZ: Náhodné příspěvky budou načteny do sloupců.

en: Latest posts from the category you choose will be loaded in the columns.
cs_CZ: Nejnovější příspěvky z vybrané kategorie budou načteny do sloupců.

en: Random posts from the category you choose will be loaded into the columns.
cs_CZ: Náhodné příspěvky z vybrané kategorie budou načteny do sloupců.

en: Only sticky posts will be loaded into the columns.
cs_CZ: Jen důležité příspěvky budou načteny do sloupců.

en: Load your custom Widgets as columns. Go to <a>Appearance >> Widgets</a> and create your custom columns using the Columns widget. You can use as many as you want.
cs_CZ: Vložte své vlastní widgety jako sloupce. Přejít na <a>Vzhled >> Widgety</a> a vytvořit si vlastní sloupce pomocí sloupce widgetu. Můžete použít tolik, kolik chcete.

en: Columns per row:
cs_CZ: Sloupce na řádek:

en: Image Size:
cs_CZ: Velikost obrázku:

en: Height:
cs_CZ: Na výšku:

en: Width:
cs_CZ: Šířka:

en: The sizes for your column images. The width is dependent on total site width and the number of columns per row so it isn't configurable.
cs_CZ: Velikosti pro vaše obrázky ve sloupcích. Šířka je závislá na celkové šířce webu a počtu sloupců na řádek, takže ji nelze měnit.

en: Column spacing:
cs_CZ: Odsazení ve sloupcích:

en: The space between your columns. Increasing the column spacing will naturally decrease the visible area of your images.
cs_CZ: Prostor mezi sloupci. Zvětšením velikosti odsazení sloupců se přirozeně změnší viditelná oblast obrázků.

en: Columns Title:
cs_CZ: Název sloupců:

en: The title for the columns area on the presentation page.
cs_CZ: Název sloupců na prezentační stránce.

en: Photo Frames
cs_CZ: Orámování fotografií

en: Enable subtle foto frames around your column images. Your columns will have white borders and a small shadow around them and will be slightly skewed.
cs_CZ: Povolit jemné foto rámečky okolo vašich snímků ve sloupcích. Vaše sloupce budou mít bílé okraje a malý stín kolem nich, a bude mírně zkreslený.

en: Text Area
cs_CZ: Textové pole:

en: Text for the Presentation Page
cs_CZ: Text pro prezentační stránku

en: More text for the Presentation Page. The top title is just below the slider, the second title is below the columns. A text area supporting HTML tags and shortcodes below each title<br>It's all optional so leave any input field empty to not dispaly it.
cs_CZ: Další text na prezentační stránce. Nadpis bude zobrazen pod sliderem, druhý nadpis je pod sloupci. Textové pole podporující HTML kódy a zkratky je pod každým nadpisem<br > Toto není povinné, tak můžete nechat vše prázdné a nic se nebude zobrazovat.

en: Hide areas
cs_CZ: Skrýt oblasti

en: Choose the areas to hide on the Presentation Page:
cs_CZ: Vyberte oblasti, které chcete skrýt na prezentační stránce:

en: Hide the topbar (includes the top social area and top menu).
cs_CZ: Skrýt horní panel (zahrnuje horní sociální oblast a horní menu).

en: Hide the header area (logo/title and/or image/empty area).
cs_CZ: Skrýt oblast hlavičky (logo / název a / nebo obrázek / prázdné místo).

en: Hide the main menu.
cs_CZ: Skryjte hlavní menu.

en: Hide the footer widgets.
cs_CZ: Skryjte widgety v patičce.

en: Hide the footer (copyright area).
cs_CZ: Skryjte zápatí (oblast autorských práv).

en: Select the general font family and size or insert the Google Font name you'll use in your blog. This will affect all text except the text controlled 
    							by the options below.<br><br> <strong>Additional Info:</strong><br>The fonts under the <em>General Theme Fonts</em> category are suggested for this
    							because they have all the font weights used througout the theme.<br> When using Google Fonts for General Font make sure they also have multiple font weights and 
    							that you specify them all eg.: <em>Roboto:400,300,500,700</em>
cs_CZ: Zvolte hlavní druh písma a velikost, nebo vložte jméno Google písma, které chcete používat na svém webu. Bude aplikování na všechny písma kromě těch, které mají nastavení 
    							níže.<br><br> <strong>Doplňující informace:</strong><br>Písmo nastavení jak <em>Hlavní písmo</em> je doporučené,
    							protože celé nastavení šablony je mu přízpůsobené<br> Pokud použijete Google písmo, překontrolujte, zda má písmo nastavené všechny hodnoty. 
    							Např.: <em>Roboto:400,300,500,700</em>

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want for your titles. It will affect post titles and page titles. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
cs_CZ: Zvolte písmo a velikost, nebo vložite název Google písma, které chcete pro titulky. To bude mít vliv na titulky příspěvků a titulky stránek. Necháteli 'Obecné písmo "a obecné hodnoty písma, budou použity ty.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your widget titles to have. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
cs_CZ: Zvolte písmo a velikost, nebo vložite název Google písma, které chcete pro titulky widgetů. Necháteli 'Obecné písmo "a obecné hodnoty písma, budou použity ty.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your widgets to have. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
cs_CZ: Zvolte písmo a velikost, nebo vložite název Google písma, které chcete pro widgety. Necháteli 'Obecné písmo "a obecné hodnoty písma, budou použity ty.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your site title and tagline to use. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
cs_CZ: Zvolte písmo a velikost, nebo vložite název Google písma, které chcete pro název webu a slogan. Necháteli 'Obecné písmo "a obecné hodnoty písma, budou použity ty.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your main menu to use. Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
cs_CZ: Zvolte písmo a velikost, nebo vložite název Google písma, které chcete pro hlavní menu. Necháteli 'Obecné písmo "a obecné hodnoty písma, budou použity ty.

en: Select the font family and size or insert the Google Font name you want your headings to have (h1 - h6 tags will be affected). Leave 'General Font' and the general font values you selected will be used.
cs_CZ: Zvolte písmo a velikost, nebo vložite název Google písma, které chcete pro nadpisy  (h1 - h6 naspisy). Necháteli 'Obecné písmo "a obecné hodnoty písma, budou použity ty.

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Justify
cs_CZ: Zarovnat oboustranně

en: Center
cs_CZ: Na střed

en: This overwrites the text alignment in posts and pages. Leave 'Default' for normal settings (alignment will remain as declared in posts, comments etc.).
cs_CZ: Toto přepíše hodnotu zarovnání textu příspěvků a stránek.

en: Choose the indent for your paragraphs.
cs_CZ: Zvolte odsazení jednotlivým odstavcům.

en: Disable the default headings indent (left margin).
cs_CZ: Zakážete výchozí odsazení záhlaví (levý okraj).

en: Text line height. The height between 2 rows of text.
cs_CZ: Výšku řádku textu. Výška mezi 2 řádky textu.

en: The space between <i>words</i>. Leave 'Default' for normal settings (size value will be as set in the CSS).
cs_CZ: Mezery mezi <i>slovy</i>. Nechte "Výchozí" pro normální nastavení (hodnota bude dle definice v CSS).

en: The space between <i>letters</i>. Leave 'Default' for normal settings (size value will be as set in the CSS).
cs_CZ: Mezery mezi <i>písmeny</i>. Nechte "Výchozí" pro normální nastavení (hodnota bude dle definice v CSS).

en: Select the spacing between the paragraphs.
cs_CZ: Vyberte mezery mezi odstavci.

en: Force Uppercase
cs_CZ: Vynutit velká písmena

en: Force Lowercase
cs_CZ: Vynutit malá písmena

en: By default text is both uppercase and lowercase throughout the theme. With this option you can force uppercase or lowercase text styling in the whole theme. This option won't affect content text.
cs_CZ: Výchozí nastavení pro text je mix velkých a malých písmen. Zde můžete nastavit pouze malá nebo pouzte veká ísmena v celé šabloně. Neprojeví se na obsahu.

en: Define background image
cs_CZ: Definovat obrázek na pozadí

en: Background:
cs_CZ: Pozadí:

en: Header Background
cs_CZ: Pozadí hlavička

en: Main Site Background
cs_CZ: Pozadí hlavní strana

en: Footer Widgets Area Background
cs_CZ: Pozadí prowidgety v patičce

en: Footer Background
cs_CZ: Pozadí patička

en: General Text
cs_CZ: Globální text

en: General Lighter Text
cs_CZ: Globální text světlejší

en: Footer Text
cs_CZ: Text zápatí

en: The site background features 4 separately coloured areas.<br />The general text colour applies to all text on the website that is not controlled by any other option.
cs_CZ: Máte k dispozici 4 oddělené barevné prvky na pozadí. <br /> Obecná barva text se aplikuje na všechny texty nawebu, pokud není nastaveno jinak.

en: Accent Color #1
cs_CZ: Barva zvýraznění #1

en: Accent Color #2
cs_CZ: Barva zvýraznění #2

en: Accent Color #3
cs_CZ: Barva zvýraznění #3

en: Accent Color #4
cs_CZ: Barva zvýraznění #4

en: Accent Color #5
cs_CZ: Barva zvýraznění #5

en: Accents #1 and #2 should either be the same as the link colours or be separate from all other colours on the site.<br />
         Accent #5 is used for input fields and buttons backgrounds, borders and lines.<br />
         Accents #3 and #4 should be the lighter/darker than the content background colour, being used as borders/shades on elements where accent #5 is background colour.
cs_CZ: Zvýraznění #1 a #2 by mělo být stejné jako barva odkazů nebo rozdílná od všech ostatních barev.<br />
         Zvýraznění #5 je použito na pozadí vstupních polí formulářů a pozadí tlačítek, ohraničení a linek .<br />
         Zvýraznění #3 a #4 by mělo být světlejší / tmavší než pozadí obsahu, nebo rámečky/stíny, kde je použito zvýraznění #5 jako barva pozadí.

en: Site Description Background
cs_CZ: Pozadí popis webu

en: Site Description
cs_CZ: Popis webu

en: Menu Background
cs_CZ: Pozadí menu

en: Menu Text
cs_CZ: Text menu

en: Submenu:
cs_CZ: Podnabídky:

en: Submenu Background
cs_CZ: Podnabídka pozadí

en: Submenu Text
cs_CZ: Podnabídka Text

en: Submenu Shadow
cs_CZ: Podnabídka stín

en: These colours apply to the main site menu (and dropdown elements).
cs_CZ: Tyto barvy se vztahují na hlavního menu (a dropdown prvky).

en: Top Bar Background
cs_CZ: Pozadí horní panel

en: Top Bar Menu Link
cs_CZ: Horní panel Menu odkaz

en: Top Bar Menu Link Hover
cs_CZ: Horní panel Menu odkaz hover

en: These colours apply to the top bar menu.
cs_CZ: Tyto barvy se vztahují na menu v horním panelu.

en: Content Background
cs_CZ: Pozadí hlavní obsah

en: Page/Post Title
cs_CZ: Stránka/příspěvek nadpis

en: Page/Post Title Hover
cs_CZ: Stránka/příspěvek nadpis hover

en: Content Headings
cs_CZ: Obsah nadpisy

en: Content colours apply to post and page areas of the site.
cs_CZ: Tyto barvy se vztahují na příspěvky a stránky.

en: Slider Background Color
cs_CZ: Slider barva pozadí:

en: Slider Border Color
cs_CZ: Slider barva orámování

en: Slider Caption Text Color
cs_CZ: Slider barva titulku

en: Slider Caption Background
cs_CZ: Slider barva pozadí titulku

en: Areas:
cs_CZ: Obsah:

en: Text Area 1 Background Color
cs_CZ: Textové pole 1, barva pozadí

en: Text Area 2 Background Color
cs_CZ: Textové pole 2, barva pozadí

en: Text Area 3 Background Color
cs_CZ: Textové pole 3, barva pozadí

en: Columns Background Color
cs_CZ: Barva pozadí sloupce

en: Titles Color
cs_CZ: Barvy titulků

en: These colours apply to specific areas of the presentation page.
cs_CZ: Tyto barvy se vztahují na konkrétní oblasti prezentační stránky.

en: Sidebars Background
cs_CZ: Barva pozadí postranních panelů

en: Sidebars Widget Title Background
cs_CZ: Barva pozadí titulků widgetů postranních panelů

en: Sidebars Text
cs_CZ: Text postranní panely

en: Sidebars Widget Title Text
cs_CZ: Barva titulků widgetů postranních panelů

en: These colours apply to the widgets placed in either sidebar.
cs_CZ: Tyto barvy se vztahují na widgety umístěných v postranních panelech

en: Footer Widgets Background
cs_CZ: Barva pozadí pro widgety v patičce

en: Footer Widgets Title Background
cs_CZ: Barva titulků widgetů v patičce

en: Footer Widget Text
cs_CZ: Barva textu widgetů v patičce

en: Footer Widgets Title Text
cs_CZ: Barva titulků widgetů v patičce

en: These colours apply to the widgets in the footer area.
cs_CZ: Tyto barvy se vztahují na widgety v zápatí.

en: General:
cs_CZ: Všeobecně:

en: General Links
cs_CZ: Obecné odkazy

en: General Links Hover
cs_CZ: Obecné odkazy Hover

en: Sidebar Widgets:
cs_CZ: Widgety boční panel:

en: Sidebar Widgets Links
cs_CZ: Widgety boční panel odkazy

en: Sidebar Widgets Links Hover
cs_CZ: Widgety boční panel odkazy hover

en: Footer Widgets:
cs_CZ: Widgety v patičce:

en: Footer Widgets Links
cs_CZ: Widgety v patičce odkazy

en: Footer Widgets Links Hover
cs_CZ: Widgety v patičce odkazy hover

en: Footer:
cs_CZ: Patička:

en: Footer Links
cs_CZ: Odkazy v zápatí

en: Footer Links Hover
cs_CZ: Odkazy v zápatí hover

en: Footer colours include the footer menu colours.
cs_CZ: Barvy v zápatí se vztahují i na barvy menu v patičce.

en: Meta Icons
cs_CZ: Meta ikony

en: Meta Links
cs_CZ: Meta odkazy

en: Meta Links Hover
cs_CZ: Meta odkazy hover

en: Colours for your meta area (post information).
cs_CZ: Barvy pro vaše meta oblasti.

en: Social Icons Background
cs_CZ: Pozadí sociálních ikon

en: Social Icons Background Hover
cs_CZ: Pozadí sociálních ikon hover

en: Background colours for your social icons.
cs_CZ: Barvy v patičce se vztahují i na barvu menu zde umístěného.

en: Light
cs_CZ: Světlé

en: Dark
cs_CZ: Tmavé

en: Simple
cs_CZ: Jednoduchý

en: This setting changes the look of your captions. Images that are not inserted through captions will not be affected.
cs_CZ: Toto nastavení změní vzhled vašich titulků. Obrázky, které nejsou vloženy do titulků nebudou ovlivněny.

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Fixed
cs_CZ: Pevný

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Site width
cs_CZ: Šířka stránky

en: Full width
cs_CZ: Plná šíře

en: Show the topbar that can include social icons and the top menu.
cs_CZ: Zobrazit topbar, která může obsahovat sociální ikony a hlavní nabídku.

en: Show breadcrumbs at the top of the content area. Breadcrumbs are a form of navigation that keeps track of your location withtin the site.
cs_CZ: Zobrazit drobečkovou navigaci v horní části oblasti obsahu. Drobečková navigace udržuje informace o vaší poloze vrámci webu.

en: Show numbered pagination. Where there is more than one page, instead of the bottom <b>Older Posts</b> and <b>Newer posts</b> links you have a numbered pagination.
cs_CZ: Zobrazit stránkování. Tam, kde je více než jedna stránka, namísto odkazů se zobrazí stránkování. (<b>Starší příspěvky Novější příspěvky</b>)

en: Right (multiline)
cs_CZ: Vpravo (multiline)

en: Sets the desired menu items alignment.
cs_CZ: Nastavte požadované zarovnání v menu

en: Top Menu
cs_CZ: Horní menu

en: Select the menus where to add a search bar.
cs_CZ: Vyberte menu, kde přidat vyhledávací lištu.

en: Margin top:
cs_CZ: Šířka okraje nahoře:

en: The margin between the content and the menu. It can be set to 0px if you want the content area and menu to join.
cs_CZ: Okraj mezi obsahem a menu. Může být nastaveno na 0px, pokud chcete, aby byly obsaha a menu spojeny.

en: Padding left/right:
cs_CZ: Odsazeni doleva / doprava:

en: The left/right padding around the content. Should be set to 10px or less for designs without a content color.
cs_CZ: Levé/pravé odsazení kolem obsahu. Může být nastaveno na 10px nebo méně pro design bez barvy obsahu.

en: The border style for your images. Only images inserted in your posts and pages will be affected.
cs_CZ: Styl ohraničení  pro vaše obrázky. Pouze snímky vložené do vašich příspěvků a stránek budou ovlivněny.

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Hide or show titles on pages.
cs_CZ: Skrýt nebo zobrazit tituly na stránkách.

en: Hide or show titles on Categories and Archives.
cs_CZ: Skryt nebo zobrazit titulky kategorií a archivů.

en: Hide table borders and background color.
cs_CZ: Skrýt ohraničení a barvu pozadí u tabulek.

en: Enable the Back to Top button. The button appears after scrolling the page down.
cs_CZ: Povolit tlačítko Zpět nahoru. Tlačítko se zobrazí když budete scrolovat dolů.

en: Top
cs_CZ: Nahoru

en: Bottom
cs_CZ: Dolu

en: The position of your meta bar (author, date, category, tags and edit button).
cs_CZ: Pozice vašeho meta panelu (autor, datum, kategorie, štítky a editační tlačítko).

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Tag
cs_CZ: Štítky

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Choose the post metas you want to show on multiple post pages (home, blog, category, archive etc.)
cs_CZ: Zvolte META příspěvky chcete zobrazit na více stránkách (titulní, blog, kategorie, archiv atd)

en: Bookmark
cs_CZ: Záložka

en: Choose the post metas you want to show on sigle post pages.
cs_CZ: Zvolte META příspěvky, které chcete zobrazit na konkrétní stránce.

en: Hide the explanatory text under the comments form (starts with  <i>You may use these HTML tags and attributes:...</i>).
cs_CZ: Skrýt vysvětlující text pod formulářem pro konentáře (začíná <i>Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: ...).</i>

en: Hide in posts
cs_CZ: Skrýt v příspěvcích

en: Hide in pages
cs_CZ: Skrýt na stránkách

en: Hide everywhere
cs_CZ: Skrýt všude

en: Hide the <b>Comments are closed</b> text that by default shows up on pages or posts with comments disabled.
cs_CZ: Skrýt <b>Komentáře jsou uzavřeny</b> text, který se ve výchozím nastavení objeví na stránkách nebo příspěvcích s vypnutými komentáři.

en: Hide the <b>Comments off</b> text next to posts that have comments disabled.
cs_CZ: Skrýt <b>komentáře vypnuty</b> text vedle příspěvků, které mají komentáře vypnuty.

en: Excerpt
cs_CZ: Výňatek

en: Full Post
cs_CZ: Celý článek

en: Excerpts on the main page. Only standard posts will be affected. All other post formats (aside, image, chat, quote etc.) have their specific formating.
cs_CZ: Výňatky na hlavní stránce. Budou ovlivněny pouze běžné příspěvky. Všechny ostatní formáty příspěvků (obraz, chat, citace atd) mají své specifické formátování.

en: Choose if you want the sticky posts on your home page to be visible in full or just the excerpts.
cs_CZ: Vyberte, zda chcete, aby důležité příspěvky na domovské stránce byly viditelné v plné výši nebo jen výňatky.

en: Excerpts on archive, categroy and search pages. Same as above, only standard posts will be affected.
cs_CZ: Výňatky na archivu, kategoiích a vyhledávání. Stejné jako výše, pouze standardní příspěvky budou ovlivněny.

en: Words
cs_CZ: Slova

en: Characters
cs_CZ: Znaky

en: The number of characters/words for excerpts. When that number is reached the post will be interrupted by a <i>Continue reading</i> link that will take the reader to the full post page.
cs_CZ: Počet znaků / slov pro výňatky. Když se dosáhne limit, příspěvek bude obsahovat odkaz <i>pokračovat ve čtení,</i> který zobrazí celý článek.

en: Enable the Magazine Layout. This layout applies to pages with posts and shows 2 posts per row.
cs_CZ: Povolit layoutu časopisu. Toto uspořádání se vztahuje na stránky s příspěvky a ukazuje 2 příspěvky na řádku.

en: Replaces the three dots ('[...])' that are appended automatically to excerpts.
cs_CZ: Nahradí tři tečky ("[...])", které jsou připojeny automaticky k výňatku.

en: Edit the 'Continue Reading' link added to your post excerpts.
cs_CZ: Upravit odkaz na "Pokračovat ve čtení" který je přidávám do výňatku.

en: By default WordPress excerpts remove all HTML tags (&lt;pre&gt;, &lt;a&gt;, &lt;b&gt and all others) and only clean text is left in the excerpt.
    Enabling this option allows HTML tags to remain in excerpts so all your default formating will be kept.<br /> <b>Just a warning: </b>If HTML tags are enabled, you have to make sure
    they are not left open. So if within your post you have an opened HTML tag but the except ends before that tag closes, the rest of the site will be contained in that HTML tag. -- Leave 'Disable' if unsure --
cs_CZ: Ve vychozím nastvení WordPress odstraňuje všechny HTML kódy ve výňatcích (&lt;pre&gt;, &lt;a&gt;, &lt;b&gt and all others)a zůstává tam jen čistý text.
    Povolením této možnosti zůstane veškeré formátování zachováno.<br /> <b>Důležité upozornění: </b>Pokud jsou HTML kódy povoleny, ujistěte se, že 
    jsou ukončeny. Pokud máte ve výňatku HTML kód, který nebude ukončen, zbytek Vašich stránek bude tento HTML kód obsahovat -- Nechte 'Vypnuté' pokud si nejste jisti --

en: Link the thumbnail to the post
cs_CZ: Odkaz na příspěvek na náhledu.

en: Show featured images as thumbnails on posts. The images must be selected for each post in the Featured Image section.
cs_CZ: V příspěvcích zobrazit náhledové obrázky jako miniaturu. Každý příspěvek musí mít nastaven obrázek.

en: Show the first image that you inserted in a post as a thumbnail. If there is a Featured Image selected for that post, it will have priority.
cs_CZ: Nastavit první obrázek, který nahrajete jako náhledový. Pokud je zde nastaven náhledová obrázek pro daný příspěvek, bude mít tento prioritu.

en: Thumbnail alignment.
cs_CZ: Náhledy zarovnání

en: (width)
cs_CZ: (šířka)

en: (height)
cs_CZ: (výška)

en: Crop images to exact size.
cs_CZ: Oříznout obrázek na přesnou velikost.

en: The size (in pixels) for your thumbnails. By default imges will be scaled with aspect ratio kept. Choose to crop the images if you want the exact size.
cs_CZ: Velikost (v px) pro náhledy. Ve výchozím nastavení bude obrázek zmenšen aby odpovídal měřítku prohlížení. Ořízněte obrázek, pokud chcete přesnou velikost.

en: Show featured images on headers. The header will be replaced with a featured image if you selected it as a Featured Image in the post and if it is bigger or at least equal to the current header size.
cs_CZ: Zobrazit náhledové obrázky v hlavičce. Hlavička bude obsahovat náhledové obrázky pokud bude náhledový obrázek nastaven v příspěvku a bude větší nebo stejně velký jako velikost hlavičky.

en: Select your desired Social network from the left dropdown menu and insert your corresponding address in the right input field. (ex: <i>http://www.facebook.com/yourname</i> )
cs_CZ: Vyberte požadovanou sociální síť z levé rozbalovací nabídky a vložte příslušnou adresu do pravého pole. (ex: <i>http://www.facebook.com/yourname)</i>

en: You can also choose if you want the link to open in a new window and what title to dispaly while hovering over the icon.
cs_CZ: Můžete zvolit, zda odkaz otevřít v novém okně a nastavit titulek, který se zobrazí po najetí myší.

en: You can show up to 5 different social icons from over 35 social networks.
cs_CZ: Můžete zobrazit až 5 různých sociálních ikon z více než 35 sociálních sítí.

en: You can leave any number of inputs empty.
cs_CZ: Libovolný počet polí lze ponechat prázdné.

en: You can change the background for your social colors from the colors settings section.
cs_CZ: Můžete změnit barvu pozadí pro vaše sociální ikony v nastavení barev.

en: Social Network Link
cs_CZ: Odkaz sociální sítě

en: Open in new window
cs_CZ: Otevřít v novém okně

en: Social Network Title
cs_CZ: Název sociální sítě

en: Footer
cs_CZ: Patička

en: Left side
cs_CZ: Levá strana

en: Right side
cs_CZ: Pravá strana

en: Left Sidebar
cs_CZ: Levý postranní panel

en: Right Sidebar
cs_CZ: Pravý postranní panel

en: Choose the <b>areas</b> where to display the social icons.
cs_CZ: Kde se zobrazí sociální ikony? Vyberte <b>oblast(i).</b>

en: Insert custom text or HTML code that will appear in you footer. <br /> You can use HTML to insert links, images and special characters like &copy;.
cs_CZ: Vložte vlastní text nebo HTML kód, který se objeví v patičce. <br /> Můžete použít HTML pro odkazy, obrázky a speciální znaky jako &copy;.

en: Insert your custom CSS here. Any CSS declarations made here will overwrite Nirvana's (even the custom options specified right here in the Nirvana Settings page). <br /> Your custom CSS will be preserved when updating the theme.
cs_CZ: Vložte Váš vlastní CSS kód. Jakékoliv CSS položky, přepísou nastavení Nirvana.<br >Při aktualizaci šablony budou Vaše definice zachovány.

en: Insert your custom Javascript code here. (Google Analytics and any other forms of Analytic software).
cs_CZ: Vložte váš vlastní kód JavaScript zde. (Google Analytics a jakékoliv jiné formy softwaru Analytic).

en: Enable extra compatibility tag for older Internet Explorer versions. Turning this option on will trigger W3C validation errors.
cs_CZ: Povolit extra  kompatibilitu pro starší verze Internet Explorer. Zapnutí této volby spustí W3C kontrolu chyb ověření.

en: Daily Archives: %s
cs_CZ: Denní archivy: %s

en: Monthly Archives: %s
cs_CZ: Měsíční archivy: %s

en: F Y
cs_CZ: M R

en: Yearly Archives: %s
cs_CZ: Roční archivy: %s

en: Y
cs_CZ: R

en: Blog Archives
cs_CZ: Archivy blogu

en: Nothing Found
cs_CZ: Nic nenalezeno

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
cs_CZ: Omlouvám se, ale nebyly nalezeny žádné výsledky v požadovaném archivu. zkuzte vyhledávání.

en: Return to %s
cs_CZ: Zpět na%s

en: Full size is %s pixels
cs_CZ: Plná velikost je%s pixelů

en: Link to full-size image
cs_CZ: Odkaz na obrázek v plné velikosti

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Continue reading
cs_CZ: Číst dále

en: Pages:
cs_CZ: Stránky:

en: Previous image
cs_CZ: Předchozí obrázek

en: Next image
cs_CZ: Další obrázek

en: Author Archives: %s
cs_CZ: Archivy autora: %s

en: Category Archives: %s
cs_CZ: Archiv kategorie “% s”

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
cs_CZ: Tento příspěvek je chráněn heslem. Zadejte heslo pro zobrazení komentářů.

en: Comments are closed
cs_CZ: Komentáře jsou vypnuty.

en: Permalink to %s
cs_CZ: Trvalý odkaz na%s

en: Aside
cs_CZ: Nakraji

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
cs_CZ: Číst dál <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Gallery
cs_CZ: Galerie

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
cs_CZ[0]: Tato galerie obsahuje <a %1$s>%2$s fotografii</a> .
cs_CZ[1]: Tato galerie obsahuje <a %1$s>%2$s fotografií</a> .
cs_CZ[2]: Tato galerie obsahuje <a %1$s>%2$s fotografií</a> .

en: Quote
cs_CZ: Citát

en: More posts
cs_CZ: Další příspěvky

en: Pingback:
cs_CZ: Zpětné uporoznění:

en: (Edit)
cs_CZ: (Upravit)

en: at
cs_CZ: v

en: Your comment is awaiting moderation.
cs_CZ: Váš komentář čeká na schválení.

en: Reply
cs_CZ: Reagovat

en: One Comment | %1$s Comments
cs_CZ[0]: Komentář
cs_CZ[1]: %1$s Komentářů
cs_CZ[2]: %1$s Komentářů

en: Older Comments
cs_CZ: Starší Komentáře

en: Newer Comments
cs_CZ: Novější komentáře

en: Comments are closed.
cs_CZ: Komentáře jsou vypnuty.

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name*
cs_CZ: Jméno*

en: Email*
cs_CZ: E-mail*

en: Website
cs_CZ: Webové stránky

en: Comment
cs_CZ: Komentář

en: Archive by category
cs_CZ: Rubrika:

en: Search results for
cs_CZ: Výsledky hledání pro

en: Posts tagged
cs_CZ: Štítky příspěvku

en: Articles posted by
cs_CZ: Publikoval

en: Error 404
cs_CZ: Chyba 404

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Search
cs_CZ: Vyhledávání

en: Powered by
cs_CZ: Beží na

en: Semantic Personal Publishing Platform
cs_CZ: Osobní sémantická platforma pro publikování

en: Author
cs_CZ: Autor

en: View all posts by %s
cs_CZ: Všechny příspěvky od %s

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Tagged
cs_CZ: Oštítkované

en:  Bookmark the permalink
cs_CZ: Uložit do záložek

en: Permalink to
cs_CZ: Trvalý odkaz na

en: <i class="meta-nav-prev"></i> <span>Older posts</span>
cs_CZ: <i class="meta-nav-prev"></i> <span>Starší příspěvky</span>

en: <span>Newer posts</span> <i class="meta-nav-next"></i>
cs_CZ: <span>Novější příspěvky</span> <i class="meta-nav-next"></i>

en: Page %s
cs_CZ: Strana %s

en: Primary Navigation
cs_CZ: Hlavní navigace

en: Top Navigation
cs_CZ: Horní Navigace

en: Footer Navigation
cs_CZ: Zápatí Navigace

en: Nirvana Default Header Image
cs_CZ: Výchozí obrázek v hlavičce

en: Skip to content
cs_CZ: Přeskočit na obsah

en: Left sidebar
cs_CZ: Levý postranní panel

en: Right sidebar
cs_CZ: Pravý postranní panel

en: First Footer Area
cs_CZ: První oblast widgetu v patičce

en: First footer area
cs_CZ: První oblast widgetu v patičce

en: Second Footer Area
cs_CZ: Druhá oblast widgetu v patičce

en: Second footer area
cs_CZ: Druhá oblast widgetu v patičce

en: Third Footer Area
cs_CZ: Třetí oblast widgetu v patičce

en: The third footer area
cs_CZ: Třetí oblast widgetu v patičce

en: Fourth Footer Area
cs_CZ: Čtvrtá oblast widgetu v patičce

en: The fourth footer area
cs_CZ: Čtvrtá oblast widgetu v patičce

en: Above Content Area
cs_CZ: Pole nad obsahem

en: Below Content Area
cs_CZ: Pole pod obsahem

en: Header Widgets
cs_CZ: Widgety v hlavičce

en: Presentation Page Columns
cs_CZ: Sloupce prezentační stránky

en: Only drag [Cryout Column] widgets here. Recommended size for uploaded images: %1$dpx (width) x %2$dpx (height). Go to the Nirvana Settings page >> Presentation Page Settings >> Columns to edit sizes and more.
cs_CZ: Přetáhněte sem widget. Doporučená velikost pro nahrávané obrázky: %1$dpx (šířka) x %2$dpx (výška). Přejděte do Nastavení Nirvana >> Prezentační stránka >> Sloupce a upravte dle potřeby..

en: Search Results for: %s
cs_CZ: Výsledky hledání pro: %s

en: No search results for: %s.
cs_CZ: Nic nenalezeno pro: %s

en: You currently have no widgets set in the left sidebar. You can add widgets via the <a href="%s">Dashboard</a>.
cs_CZ: Nemáte žádné widgety v levém panelu. Můžete je přidat přes <a href="%s">Nástěnku</a>.

en: To hide this sidebar, switch to a different Layout via the <a href="%s">Theme Settings</a>.
cs_CZ: Chcete-li skrýt tento sidebar, přepněte na jiné rozvržení přes <a href="%s">Nastavení šablony.</a>

en: You currently have no widgets set in the right sidebar. You can add widgets via the <a href="%s">Dashboard</a>.
cs_CZ: Nemáte žádné widgety v pravém panelu. Můžete je přidat přes <a href="%s">Nástěnku</a>.

en: About
cs_CZ: O nás

en: View all posts by
cs_CZ: Všechny příspěvky od %s

en: Tag Archives: %s
cs_CZ: Archivy štítku: %s
